Ekskluzywne porady i "insiderskie" informacje dla tenisowych ekspertów.

PL chevron bas

PARTNERSHIP 19.11.2019

Babolat – „Oficjalny serwis rakiet i naciągów” Pucharu Davisa w 2019 r.

Od 18 do 24 listopada br. Babolat będzie „Oficjalnym serwisem rakiet i naciągów” podczas finału Pucharu Davisa w Madrycie. To zaszczyt dla marki, która wynalazła naciąg tenisowy. Jest to także dowód uznania wobec Babolat od organizatorów, którzy pragną otoczyć się najlepszymi ekspertami i zagwarantować sukces tej pierwszej edycji. Rozmowa z Erikiem Ferrazim, kierownikiem zespołu odpowiedzialnego za naciąg tenisowy.

Puchar Davisa zmienia format. Uczestnictwo w tej nowej formule musi być zaszczytem.
W roku 1875 firma Babolat wynalazła naciąg tenisowy. Jesteśmy zatem od samego początku zaangażowani w ten sport i jego ewolucję. Jesteśmy tutaj, i zawsze będziemy, aby wprowadzać innowacje. Oczywiście jesteśmy bardzo dumni, że uczestniczymy w pierwszej edycji nowej formuły. Jesteśmy gotowi pokazać pełnię naszego doświadczenia i umiejętności, zapewniając najwyższy poziom obsługi graczom, którzy się do nas zwrócą.

Oczywiście jesteśmy bardzo dumni, że uczestniczymy w pierwszej edycji nowej formuły.

W jaki sposób ta dość innowacyjna faza finału wpływa na Państwa codzienną pracę?
Będziemy obsługiwać zespoły a nie, jak to jest w przypadku turniejów, indywidualnych zawodników. W związku z tym, musimy zapewnić wiele rakiet jednocześnie, aby zespoły miały dostęp do zoptymalizowanego sprzętu wysokiej jakości. Ponadto wiemy, że będziemy musieli bardzo szybko reagować podczas meczów, które będą po sobie bardzo szybko następować, zwłaszcza w fazie kwalifikacyjnej, na początku tygodnia.

Skoro będziemy wiedzieć z dużym wyprzedzeniem, kto wystąpi, czy przygotujecie karty dla każdego zawodnika, aby wykonać powierzone zadanie?
Żadnych kart. Dzięki naszemu programowi do obsługi turniejów, mamy w naszej bazie historię wszystkich graczy biorących udział w turniejach, na którym byliśmy oficjalnym serwisem naciągów.
Jednym kliknięciem mamy całą historię gracza, jego przyzwyczajenia, napięcia, rodzaj naciągu.

Czy może nam Pan powiedzieć coś więcej na temat realizowania usługi dopasowania?
Proponujemy graczom nasz serwis rakiet, tak jak w przypadku turnieju Rolanda Garrosa. Oznacza to serwis naciągów, ale również przygotowanie i regulacja ramy. Możemy sprawdzić, wraz z nimi, podstawowe parametry ich rakiet z uwzględnieniem nawierzchni, aby zapewnić im najlepszą możliwą obsługę w trakcie całego turnieju.

Będziemy w warunkach indoor. Czy sprzyja to zmianie napięcia w porównaniu do gry outdoor?
Niektórzy gracze zmieniają napięcie, inni nie. Wsłuchujemy się w potrzeby graczy i służymy poradą jeżeli zawodnicy zechcą zmienić jakieś parametry. Właśnie dlatego będziemy obecni w Madrycie dość wcześnie, od 11 do 24 listopada, aby towarzyszyć zespołom i wraz z nimi udoskonalać ustawienia.

Więcej artykułów