Exkluzivní rady a informace Pro tenisové experty

CS chevron bas

CONNECTED 14.06.2017

S novou aplikací Babolat se tenis nikdy nezastaví.

Při příležitosti turnaje Roland-Garros 2017 uvádí společnost Babolat na trh svoji novou aplikaci, která je zdarma a určená všem. Milovníci tenisu z celého světa budou takto moci prožívat svoji vášeň kdykoli, sdílet své zážitky se známými a těžit z exkluzivních služeb.

Zkušenost s propojeným tenisem, ať prostřednictvím rakety Play nebo náramku POP, potvrdila, že tenisoví hráči milují statistiky a sdílení dat o svých činnostech. Vyjádřeno jedním slovem, chtějí být aktéry toho, co se právě děje.

Toto zjištění ukazuje, že existuje skutečná komunita lidí, která by chtěla mít možnost jednoduše si vyměňovat informace o vlastních výkonech, jakož i o výkonech nejoblíbenějších mistrů a o tenisu všeobecně.

„Získali jsme mnoho zpětných vazeb ohledně aplikace Play, jež byla uvedena online před třemi roky, mnoho poznámek a mnoho nových nápadů. Chtěli jsme splnit tato nová očekávání tím, že jsme vytvořili novou aplikaci, která sdružuje a shromažďuje všechny fanoušky z celého světa a nejenom ty, co hrají s připojenými produkty Babolat,“ uvádí vedoucí projektu pan Florent Isidore.

Se zvednutím této hozené rukavice se společnost Babolat rozhodla obrátit na nadšence tím, že jim nabídne širokou škálu služeb, které umožní každému komunikovat o svém každodenním životě hráče a přitom být informován o tom, co se děje na úrovni mezinárodního tenisu a o výkonech svých nejoblíbenějších hráčů.”

„Zdálo se nám nezbytné nabídnout novinky o životě mistrů, protože to je to zásadní. Ale kladli jsme důraz na zkušenosti hráče/fanouška a na to, co to obnáší: mít přístup ke své vášni kdykoli a kdekoli pomocí naší aplikace. Odcházím z práce a chci vědět, jaký je poslední výsledek Rafy, podívám se do aplikace. Jsem na autobusové zastávce a chci vědět, co právě dělají mojí přátelé, jdu na sociální síť aplikace. Právě jsem dokončil trénink a zadám data o svém tréninku. Dívám se na zápas v Roland-Garros, sdílím fotku na své stěně. Ležím na gauči, dívám se na poslední video tréninku Joa,“ uvádí pan Alexandre Israël, Activation Programs Manager, aby shrnul hlavní možnosti nabízené touto aplikací.

Abyste mohli mít přístup ke své vášni kdykoli a kdekoli

Aplikace Babolat chce být řešením pro hráče, kteří nedisponují jedním místem, kde by mohli organizovat všechny své informace o tenisu. Hráč bude nyní moci založit si svůj individuální prostor, kde bude archivovat své výkony, své výsledky, svůj tenisový kalendář, ba dokonce i své vybavení.
Prostor jsme věnovali také výsledkům hráčů a jejich profilům (umístění v žebříku, národnost, poslední zápas). Bude tak možné sledovat své oblíbené hráče, jakož i své tenisové přátele/partnery a získat přístup k příspěvkům, které se zobrazují na jejich hlavní stránce.
Nová sociální síť zasvěcená pouze tenisu navíc umožní hráčům sdílet své zážitky, příspěvky a fotografie 100% věnované tenisu s dalšími vášnivými fanoušky tohoto sportu. Tenisový život už není omezen na to, co se děje na kurtu, ale bude mít pokračování v „digitálním tenisovém klubu“.

Exkluzivní příspěvky

Aplikace nabídne také přístup k exkluzivním příspěvkům o našich hráčích (tréninky, život mimo kurt), o pozadí partnerských turnajů nebo o vývoji nových výrobků.

Co se týče stahování, společnost rozšířila pole možností tím, že spustila aplikaci v osmi jazykových mutacích (v japonštině, italštině, francouzštině, španělštině, němčině, angličtině, portugalštině a ruštině). „Tenis je mezinárodním sportem. Výrobky Babolat jsou distribuovány po celém světě. Bylo tedy nutností, abychom mohli oslovit všechny hráče na všech pěti kontinentech. Společnost Babolat má významný tým, kde najdeme charismatické hráče. Víme, že jsou připraveni odhalit se o něco více, sdílet své zkušenosti, svou kariéru, své zážitky. Naším cílem je, aby naše aplikace mohla vytvořit vztah mezi společností a jejími mistry. A to zcela zapadá do současnosti,“ uvádí Philippe Jullien.

Zažít jedinečné chvíle s našimi hráči.

Aplikace se bude moci změnit na opravdovou platformu výměn, kde budou vášniví fanoušci a hvězdní hráči moci diskutovat a navzájem se vyzývat. To je inovace, kterou je pouze francouzská značka Babolat schopna spustit online: „Sociální sítě změnily vztahy mezi hvězdami a fanoušky. Dnes je to neustálý tok informací. Značka, která je partnerem šampiona, se musí umět přizpůsobit novým praktikám. Od začátku tohoto roku jsme kladli důraz na příležitosti sdílet více jedinečných momentů s našimi hráči. Stejně jako my jsou i oni přesvědčeni, že to je důležité a že to přispěje k navázání ještě silnějších vztahů s komunitou fanoušků,“ uzavírá Philippe Jullien.

Aplikace Babolat je novým důležitým krokem ve vývoji značky v digitálním světě tak, aby byla co nejblíže zájmům milovníků tenisového sportu. Tím, že přináší něco nového do vztahu s nimi, vytváří zvláštní prostor, kde pomocí pouze několika „kliknutí“ najde vášnivý fanoušek kdykoli své štěstí…tenisové.

  Aplikace Babolat Play je již obsažena  

Ať se hráči, kteří si již aplikaci Babolat Play stáhli, nebojí, bude stačit pouze jednoduchá aktualizace, aby mohli objevit a využít všechny nové možnosti aplikace.

share_it
Více článků